Kurumsal

Salt Makina Güven Demektir...

Hakkımızda

SALT PROJECT MAKİNA SANAYİ TİC LTD ŞTİ  2000 Yılında HAKAN ÖNCEVARLIK tarafından kurulmuştur. Firma daha sonra 2009 yılında SALT MAKİNA SANAYİ TİC VE LTD ŞTİ. olarak ünvanını değiştirmiştir. 2016 yılında SALT PROJECT MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak devam etmektedir.

Kuruluşundan bu yana Büyük sanayi ve endüstri kurumlarına, özellikle Tuz ve sodyum sülfat üreten fabrikalara, endüstriyel taahhüt imalat ve montaj-demontaj konularına hizmet etmektedir.

Başlangıçta revizyon amaçlı kurulan firmamız,edinmiş olduğu tecrübe ve müşteri memnuniyetlerinden cesaret alakak imalat ve projelendirme alanınada kaymış ve mühendislik hizmet alanlarını geliştirmiştir.

İmalat faaliyetlerimizin gelişerek her türlü silolar, depo tankları, kurutucu, santrifüj, paslanmaz imalatları, helezon, konveyör, elevatör, çelik konstrüksiyon imalatlar, tasarım ve projelendirme faaliyetleri vs. ile müşteri memnuniyetini yakalamıştır.Bu sektörde ne kadar istikrarlı ve kalıcı olduğunu kanıtlamıştır.

Hizmet amacı en başından beri sektörün beklentilerine işlevsel, pratik, hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler sunmak ve en önemlisi müşteri memnuniyeti olan firmamız bu çizgisini bu güne kadar istikrarla sürdürerek makine parkurunu geliştirmiş ve büyütmüştür.

Firmamız için kalite kontrol sistemi her zaman ön plandadır. Şirketimizde, üretim ve imalat aşamasında uyulması gereken tüm standartlara uygun hareket edilmektedir. Firmamız geldiği bu noktadan daha çok ilerisini hedeflemekte olan firmamız her zaman kendini yenileme ve geliştirme anlayışı içinde kaliteden taviz vermeden bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma bünyesinde mesleğinde uzman teknik ve idari kadroda, imalat ve atölyede yeterli kadroya sahiptir ve büyümeye devam etmektedir.

Toplam 10000 m2 kapalı alanımızda hizmet vermekteyiz.

İş Ortaklarımıza Hizmet Vermek İçin Küresel Olarak Genişliyoruz.

Sağlam Temeller Üzerine Kuruldu
2000
İmalat ve Projelendirme Hizmetleri
2004
Gelişmiş Mühendislik Hizmetleri
2008
Uluslararası Bilinirliğin Artması
2010
TurkishEnglishArabic